Zápis do Mateřské školy Kytička Milevsko

Informace k zápisu do MŠ na školní rok 2020/2021

Vážení rodiče,
zápis do milevských MŠ pro příští školní rok jsme s p. ředitelkami naplánovaly na 7. květen 2020. V Kytičce jsme se připravovali na dny otevřených dveří pro budoucí předškoláčky a jejich rodiče. Bohužel je všechno jinak.

Vzhledem k mimořádným opatřením situace vyžaduje organizovat zápisy bez osobní přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve škole. Musíme upřednostnit, pokud to bude možné, podání přihlášky datovou schránkou, naskenované emailem, poštou, v krajním případě dle konkrétní situace osobním podáním ve škole. Podrobné informace na níže uvedeném odkazu!

Pro příjem žádostí o přijetí k předškolnímu vzdělávání bude stanoveno období v rozmezí stanoveném školským zákonem, tedy od 2. 5. 2020 do 16. 5. 2020. Žádost o předškolní vzdělávání v MŠ Kytička, evidenční list, čestné prohlášení o očkování dítěte a přihláška ke stravování budou ke stažení na webových stránkách MŠ. Na žádost zákonného zástupce zašleme i mailem.

Jakékoli dotazy zodpovím na ms.kyticka@volny.cz nebo na tf. 736 243 383.

Marcela Brčková, ředitelka MŠ

http://www.msmt.cz/opatreni-k-zapisum-do-ms-pro-skolni-rok-2020-2021?fbclid=IwAR2uPu2fHKQrsCO2M42RkqcGD1I4iDeyOgfLzwc676iuXKFpNcuXwbnmdAE

Kalendář povinného očkování pro přijetí dítěte

Scan