„Našim babičkám a dědečkům v DPS“

Milí rodiče,
už téměř rok a půl spolupracujeme s Domovem pro seniory v Milevsku. Zapojili jsme se do programu „Povídej“ v rámci mezigenerační spolupráce pod záštitou organizace „Mezi námi“. I když nám před časem situace znemožnila setkávat se osobně, nevzdali jsme to a snažíme se vymýšlet jiné netradiční formy spolupráce, protože nechceme přijít o naše přátelství a vztahy, které jsme si vybudovali.

Tento školní rok je ve znamení pohádek. Každý měsíc máme nějaké pohádkové téma, které s dětmi zpracujeme, ztvárníme a pošleme babičkám a dědečkům do domova. Tento měsíc je ale vše jinak, a tak vás tentokrát prosíme o spolupráci. Jsme si vědomy toho, jak je obtížné skloubit vzdělávání vašich dětí a vaše pracovní povinnosti. Proto tuto aktivitu prosím neberte jako povinnost, ale třeba jen jako zpestření volných chvil, které společně trávíte doma.

A co je za téma tentokrát? Jak autor Karel Čapek napsal, když se to narodilo, bylo to takové malé nic, co se do hrsti vešlo…… Ano, Dášenka. Pokud budete mít nějaký nápad, jak Dášenku namalovat nebo vytvořit, zkuste ho prosím ve volném čase s vašimi dětmi zrealizovat, vyfotit a poslat nám do 22. března na email: tridapampelišky@seznam.cz.

A pokud ne, nevadí, pošlete třeba jen vzkaz „našim babičkám a dědečkům“, pozdrav nebo vaši fotografii, jak trávíte čas bez školky, fantazii se meze nekladou. Moc rády předáme.

Už se moc těšíme a věříme, že se nám podaří babičky a dědečky v domově pro seniory potěšit i tentokrát. Určitě nějaké zprávy od nás vyhlíží. Velice děkujeme za spolupráci a přejeme vám klidné dny! Velice děkujeme za spolupráci a přejeme vám klidné dny!

Velice děkujeme za spolupráci a přejeme vám klidné dny!

 

brezen_20211